Олег Валерійович - обʼєкт чекає!
Олег Ляшко і Андрій Герус Олег Валерійович - обʼєкт чекає!) Дуже довгий час приватні генеруючі станції Герус&Ко отримували газ від державного Нафтогазу по смішній пільговій ціні 7 грн за куб згідно постанови КМУ. Потім ціна змінювалася, але завжди була значно нижче ринкової. Ринкова ціна була в цей час від 18 до 28 грн і Нафтогаз отримував шалені збитки, оскільки купував газ по імпорту дорого, а продавав приватникам дешево. В той же самий час приватні станції виробляли з газу електроенергію та продавали її по «ринковій» ціні, яка була значно вище навіть європейської. Які шалені надприбутки за цей час отримала ця бізнес-група лишається тільки здогадуватися, хоча оцінити це не складно - це мільярди гривень. В той же час Нафтогаз шукав по світу кредити та вішав їх на компанію. За оцінками голови Нафтогазу Корецького обсяг кредитів зараз 200 млрд грн!!! Нарешті дуже потужний та дуже професійний уряд зрозумів в яку халепу він заводить ситуацію та припинив цю «шару» для прива...